تبلیغات

Everything About Real Slim Shady - Eminem's Like Toy Soldier Lyric

Everything About Real Slim Shady

هوادارن امینم

Eminem's Like Toy Soldier Lyric

 

لیریک و ترجمه آهنگ Like Toy Soldier


سسسسسسسلام رفقا

امروز لیریک و ترجمه ی آهنگ Like Toy Soldier رو براتون گذاشتم.100 در 100 همه ی هواداران امینم قضیه ی این اهنگ جنجالی رو میدونن ولی باز برای اونایی که نمیدونن یه بار کل قضیه رو به طور خلاصه توی ادامه مطلب میگم.

لینک دانلود در ادامه مطلب.


برای دانلود ترجمه اینجا رو کلیک کنید.

اینم از داستان آهنگ LIKE TOY SOLDIER


سرانجام در تاریخ 16 نوامبر  سال 2004 مارشال پنجمین آلبوم رسمی خودش رو با نام Encore منتشر کرد . این آلبوم طی دو هفته 1.582.000 نسخه در امریکا فروش کرد و در عرض 9 ماه فروش این آلبوم به 11 میلیون نسخه هم رسید . این آلبوم نامزد بهترین آلبوم سال و نامزد بهترین آلبوم در Grammy Awards نیز شد . در این آلبوم که شامل 20 ترک بود 50Cent و Obie Ticke و Dr.Dre حضور داشتند
Eminem در این آلبوم آهنگ فوق العاده ی Like Toy Soldiers رو خوند که یه جورایی توی این آهنگ می خواست اختلافات رو رپر ها کنار بذارند و حتی از کارا و کل کل های خودش هم توی این آهنگ احساس شرم کرد و توی این آهنگ از 50 cent خواست که اختلاف خودش رو با Ja Rule تموم کنه و حتی از Dr.Dre خواست اختلاف خودش رو با Jay-Z و Nas تموم کنه و توی ورس آخر آهنگ هم به اختلاف 2Pac و B.I.G اشاره میکنه و می خواد بگه که این اختلافات فقط باعث دردسر و پسرفت هست . اما تقریبآ یک هفته پس از پخش شدن آلبوم و این آهنگ Ja Rule با منتشر کردن یک آهنگ دیس به Eminem و 50Cent در جواب به اون آهنگ مارشال رو یک آدم ترسو و بزدل خوند و تو قسمت هایی از آهنگ به هرزه بودن مادر مارشال و هرزه بودن همسر مارشال اشاره کرد و امینم رو حسابی عصبانی کرد.امینم هم کسی نیست که جلوی همچین صحبت های سکوت کنه و چندین دیس ترک منتشر کرد که باعث شد کاملآ موضوع آهنگ لایک توی سولدجر به فراموشی سپرده بشه .بعد از ماجرای این آهنگ امینم انگار یه آدم دیگه شده بود و حسابی از کوره در رفته بود و توی 1 سال هر کسی رو که فکرش رو کنید دیس کرد از جمله مایکل جکسون که جزء محبوبترین افراد توی کشور امریکاست رو توی آهنگ جاست لوز ایت شدیدآ دیس کرد و به بچه باز بودن و عمل بینی زیادی که مایکل انجام داده بود اشاره کرد . توی چند تا ترک هم به خوانندگان مطرح دنیا در سبک پاپ تیکه انداخت از جمله مدونا و شکیرا و بریتنی اسپیرز و ... که حسابی طرفدارای سبک پاپ رو عصبانی کرد و آهنگ موش رو منتشر کرد که توی این آهنگ رئیس جمهور امریکا در اون زمان یعنی بوش رو شدیدآ دیس کرد و حسابی دیس بازاری شده بود و پروف هم که بهترین و نزدیکترین دوست امینم بود توی آلبوم خودش حسابی در حمایت از امینم رپرای گنده ای رو از جمله خود همین جا-رول رو دیس کرد . این شلوغ بازی ها همونطوری که خود امینم هم توی آهنگ لایک توی سولدجر بهش اشاره کرده بود هیچ سودی نداشت و نتیجشم کشته شدن نزدیکترین و بهترین دوست امینم در تاریخ 11 آپریل سال 2006 بود که در نزدیکی یک کلوب شبانه بهش تیر اندازی شد و مرد . این حادثه اونقدر برای مارشال دردناک و سخت بود که دچار افسردگی شدید شد و تا 2 سال دیگه اصلآ سمت میکروفن نرفت و دی توالو هم از هم پاشید.
(مارشال عقیده داشت که مقصر مرگ
 پروف هست و توی یک مصاحبه هم گفته بود همه چی از آهنگ لایک توی سولدجر شروع شد و به مرگ بهترین دوستم ختم شد)+ نوشته شده در جمعه 11 فروردین 1391 ساعت 08:04 ب.ظ توسط Mahyar Shady| نظرات()